درک متن به زبان ساده :
یکی از پر طرفدارترین کتب زبان کنکور در حال حاضر!

از زمانی که طراحان کنکور سراسری در بودجه بندی تعداد سوالات درک مطلب را افزایش دادند و سطح سوالات دشوارتر شد، دانش آموزان کنکوری به مرجعی روان و کاربردی برای یادگیری مهارت درک مطلب خواندنی نیاز پیدا کردند. این کتاب برای حل معضل درک مطلب زبان انگلیسی تالیف شده است.

ساختار کتاب ۳ بخش اصلی دارد:

۱٫ بخش اول: آموزش تکنیکهای متن خوانی و آشنایی با انواع سوالات درک مطلب به صورت تفکیکی و نحوه پاسخگویی به آنها

۲٫ بخش دوم: ۸۰ متن درک مطلب درجه بندی شده از ساده به سخت با موضوعات بسیار متنوع و از همه مهمتر پاسخهای تشریحی بسیار کاربردی و حرفه ای که دانش آموز را قدم به قدم با مسائل متن خوانی آشنا می کند و راه حل هر مساله را پیش پای او می گذارد.

۳٫ بخش سوم: ۴۰ cloze test درجه بندی شده از ساده به سخت با پاسخهای تشریحی که تکنیکهای خواندن و حل متون کلوز را بررسی می نماید..... ادامه


گنجینه  آزمون های زبان انگلیسی کنکور:
کتاب گنجینه آزمونهای زبان انگلیسی کنکور کتابی فوق العاده برای جمع بندی در ماههای آخرقبل از کنکور

این کتاب حاوی ۵۵ آزمون به سبک و بودجه بندی کنکور است که ۴۵ تای آن تالیفی و ۱۰ تای آخر آخرین کنکورهای برگزار شده است. آزمونهای تالیفی به طور تدریجی از تک درس به چند درس با هم به یک کتاب کامل و نهایتا همه کتابها با هم حرکت می کند. سوالات متنوع و پاسخهای کوتاه و نکته ای آن بهترین مرجع برای جمع بندی ماههای آخر است.

البته واضحا این کتاب را می توان برای تمرین در طی سال تحصیلی نیز استفاده کرد به این شکل که در انتهای هر درس از آزمونهای آن برای مرور و جمع بندی استفاده نمود....ادامه
زبان سال سوم دبیرستان: 
این کتاب هم برای دانش آموزان سال سومی مناسب است و هم کنکوریهای عزیز! در هر درس، بخش آموزش گرامر، لغات و درک مطلب به همراه پرسشهای چهار گزینه ای فراوان با پاسخهای تشریحی کامل ارائه شده است. در انتهای هر درس یک نمونه سوال تشریحی نیز که همانندساز آزمون نهایی می باشد از آن درس طرح شده است.

این کتاب هم از کتب پر سابقه و عملا پرفروشترین کتاب زبان سال سوم دبیرستان است که دائماً به روز شده و صفحه بندی جدید (دو رنگ و کم حجمتر از قبل) به جذابیت آن افزوده است... ادامهزبان انگليسي جامع كنكور:
کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور
۴ کتاب در یک کتاب: یک مرجع کامل و غیر قابل مقایسه برای کنکوریها
این کتاب دربرگیرنده ۴ بخش است:
۱٫ کتاب زبان پیش دانشگاهی: که خود حاوی بخشهای گرامر و لغت هم به صورت خود آموز و هم پرسشهای چهار گزینه ای تالیفی و نیز تمامی کنکورهای سراسری و آزاد سالهای اخیر حتی کنکورهای خارج از کشور است. نوشتار روان، صفحه بندی جذاب، استفاده از سطح بندی در سوالات، بهره گیری از آیکونهای راهنما در کنار پاسخهای تشریحی کامل و پانوشتهای مشاوره ای فراوان از ویژگیهای بسیار جذاب این کتاب است.
۲٫ مرور زبان انگلیسی (۳): با توجه به این که بیشتر لغات سال سوم در دوره پیش دانشگاهی تکرار می شود و مطالب گرامر زبان ۳ واقعا محدود است، یک مرور بسیار حرفه ای و کم حجم ولی کامل از مطالب زبان ۳ در این کتاب ارائه شده است که حاوی خلاصه درس و نیز پرسشهای چهار گزینه ای مناسب با پاسخ تشریحی است.
۳٫ درک مطلب: که با آموزش تکنیکهای متن خوانی و حل cloze test شروع می شود و سپس در قالب متنها و کلوزهای تمرینی سوالات چهار گزینه ای فراوانی ارائه می گردد. دانش آموزان گرامی در اینجا می توانند از DVD آموزش متن خوانی که به طور رایگان همراه کتاب تقدیمشان می گردد هم استفاده نماید که مولف کتاب مهارت درک مطلب زبان انگلیسی را به طور کاربردی با ارائه مثالهای فراوان تدریس مینماید. درضمن، تمامی متنها و کلوزهای کنکورهای سالهای اخیر با پاسخ و توضیحات راهنما به صورت ضمیمه در انتهای کتاب آمده است.
۴٫ واژه نامه: واژه نامه کامل دانش آموزی حاوی لغات سال سوم و پیش دانشگاهی در کتاب آورده شده است.
این کتاب که از کتب پر سابقه زبان انگلیسی کنکور است در ۱۵ سال گذشته دائما روز آمد شده است و از پرطرفدارترین کتابهای زبان انگلیسی کنکور نزد تمامی دانش آموزان به ویژه شاگرد اول هاست .... ادامه 

لوح فشرده ی «تکنیک های متن خوانی در زبان انگلیسی»:
این لوح شما را کمک می کند تا تکنیک های متن خوانی در زبان انگلیسی را بهتر یاد بگیرید.همان طور که می دانید زبان انگلیسی تا پایان تحصیلات حتی دوره های عالی یکی از مهمترین دروس است و در این میان فهم متن های زبان انگلیسی یکی از مهمترین مهارت هایی هستند که به یادگیری تکنیک های متن خوانی و تکرار آن ها بستگی دارد و کمتر به دستور زبان وابسته است. این لوح فشرده شما را با این مهارت آشنا می کند.

سرفصل های آموزشی این لوح 6 قسمت است:
مقدمه
برخورد با لغات ناآشنا
سؤال از جزئیات متن
سؤال از جزئیات مرجع ضمیر
سؤال از جزئیات موضوع اصلی متن
سؤالات استنباطی
برخورد کلی با متون درک مطلب و کلوز

 
زبان سال چهارم دبیرستان به همراه لوح فشرده:
شامل محتوای مربوط به 8 درس کتاب پیش دانشگاهی است. مطالب هر درس شامل گرامر، واژگان، خواندن و آزمون می شود...ادامه
کتابهای کنکور اختصاصی زبان انگلیسی :

1- گرامر کاربردی زبان انگلیسی : همراه با آموزش و پرسشهای ۴ گزینه ای فراوان ۲٫ واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی: که علاوه بر بخشهاي آموزشی جهت واژگان و اصطلاحات کابردی و روزمره تمام کتاب The New Bridging The Gap (کتاب نمونه معرفی شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور) را نیز بررسی می کند و پوشش می دهد....ادامه


2- واژگان و اصطلاحات زبان تخصصی :
اين کتاب براي علاقمندان به تقويت دايره واژگان و اصطلاحات خصوصاً داوطلبان کنکور اختصاصي زبان در سه بخش تدوين شده است :
1 - بررسي 50 متن درک مطلب بر اساس کتاب The New Bridging the Gap
 2- فصل آموزش لغات و اصطلاحات ضروري طبقه بندي شده بر اساس موضوعات روزمره
3- آزمون نهايي شامل حدود 800 سوال چهارگزينه اي ...ادامه


اطلاعات بیشتر