تاریخ: 1400/03/29 نمایش: 1462 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مهلت ثبت‌نام دانش‌آموزان در پایگاه‌های تابستانی تا اول تیر

مهلت ثبت‌نام دانش‌آموزان در پایگاه‌های تابستانی تا اول تیر


مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به مهلت ثبت نام دانش آموزان در کلاس های اوقات فراغت تابستانی تا اول تیرماه اظهار کرد: پایگاه‌های تابستانی از پنجم تیرماه افتتاح می‌شود و پیش بینی می کنیم حدود سه میلیون دانش‌آموز در فعالیت‌های تابستانی شرکت کنند.

 

علی رمضانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه فعالیت تابستانی امسال تلفیقی از سامانه همگام و شاد خواهد بود اظهار کرد: به منظور غنی سازی اوقات فراغت، راه‌اندازی حدود ۳۰ هزار پایگاه تابستانی هدف گذاری شده و فعالیت‌های تابستانی در شبکه شاد و به صورت غیرحضوری دنبال می شود، به همین منظور صفحه‌ای در شبکه شاد برای فعالیت اوقات فراغت راه‌اندازی می‌شود.
وی افزود: در حال حاضر دانش‌آموزان می‌توانند با ورود به سامانه همگام برای ثبت نام در کلاس‌های مورد علاقه‌شان ثبت نام کنند.
مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه دانش‌آموزان برای ثبت نام کلاس‌های تابستانی تا اول تیرماه فرصت دارند گفت: پایگاه‌های تابستانی از پنجم تیرماه افتتاح می‌شود و پیش بینی می‌کنیم حدود سه میلیون دانش‌آموز در فعالیت‌های تابستانی شرکت کنند. کلاس‌های مجازی تابستانی در سامانه شاد همانند کلاس‌های مدارس تشکیل می‌شود.
وی افزود: مدارس متقاضی، کانون‌های فرهنگی تربیتی، دارالقرآن ها، مرکز و هسته‌های مشاوره، پژوهش سراها، مجتمع‌ها و سالن های ورزشی و کلیه فضاهایی که در تابستان امسال قرار است به عنوان پایگاه تابستانی به دانش آموزان خدمات ارائه دهند از جمله تشکل‌ها و نهادهای برگزارکننده پایگاه‌های تابستانی هستند که پیش از این اطلاعات پایگاه‌ها و کلاس های موردنظر خود را در سامانه همگام ثبت کرده‌اند.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian