تاریخ: 1400/11/14 نمایش: 3073 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
برگزاری «جشن ملی ۱۴۰۰» در شبکه شاد

برگزاری «جشن ملی ۱۴۰۰» در شبکه شاد


با مشارکت معاونت پرورشی و فرهنگی و شبکه ملی شاد، بخش ویژه چهل ‌و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با عنوان «جشن ملی ۱۴۰۰» برگزار می‌شود.

 

به گزارش ایسنا، بخش ویژه چهل ‌و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با عنوان جشن ملی۱۴۰۰، با مشارکت اداره کل فرهنگی، هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش ‌و پرورش، در شبکه دانش آموزی «شاد»، برگزار می‌شود.
بر اساس این گزارش، بخش ویژه چهل‌ و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شامل قسمت‌های مختلفی نظیر قله‌های افتخار، ساپ، نوجوان، خاندان ویرانی، برگی از هزاران، سازمان بسیج دانش‌آموزی و فجر قرآنی‌ است که در آنها کودکان و نوجوانان، با رویدادهای روزهای پیروزی انقلاب اسلامی، آشنا می‌شوند.
نگاهی به دستاوردهای انقلاب به صورت «نمایشگاه مدرسه‌ای»،  انتشار عکس‌های نوستالوژی و افتخارات انقلاب، پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران از زبان نهادهای بین‌المللی، روایات گوناگون از ویرانی‌های رژیم پهلوی در ایران و محفل انس با قرآن، از جمله بخش‌های مختلف این بخش ویژه در شاد است.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، گفتنی‌است؛ این بخش تا بیست‌دوم بهمن ماه ۱۴۰۰  ادامه دارد و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به صفحه «جشن ملی ۱۴۰۰» در شبکه شاد، از محتویات کانال‌ها بهره‌مند شوند.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian