شماره: 37587
1402/11/14
کتاب ریاضی یازدهم گذرنامه رشته تجربی
کتاب ریاضی یازدهم گذرنامه رشته تجربی

درباره این کتاب:
1- در این کتاب همه مفاهیم کتاب درسی را با آوردن مثال‌های و تمرین‌های حل شده، آموزش داده‌ایم و صفحه به صفحه کتاب درسی مورد توجه بوده است. هیچ تمرین حل نشده‌ای در این کتاب وجود ندارد و بیش از هزار مثال، تمرین و تست حل شده پیش روی شماست!
2- در هر درس از کتاب، با مثال‌های ساده شروع کرده‌ایم و سپس به مثال‌های با سطح بالاتر و پاسخ آن‌ها به ساده‌ترین زبان پرداخته‌ایم. هر دانش‌آموز با هر سطحی می‌تواند مثال و تمرین‎های متناسب با وضع درسی خود را در این کتاب بیابد.
3- نکته مهم، پایبندی طراحان کنکور به کتاب‌های درسی است. هر تست کنکور یا از کتاب درسی است یا از مفهومی برخاسته از کتاب درسی. برای آنکه بتوانید همه تست‌های کنکور را درست بزنید یا از پس همه سوالات امتحان‌های رسمی برآیید، باید مفاهیم درسی را عمیق‌تر بیاموزید که در این کتاب به آن توجه شده است. تست‌ها، سوالات تشریحی برخاسته از مفاهیم کتاب و سوالات خلاقانه را نیز در کتاب مشاهده خواهید کرد.
* آموزش مفهومی دروس وبیان نکته‌های کلیدی
* تمرین‌های تشریحی و پرسش‌های چهارگزینه‌ای متنوع
* پاسخ‌نامه تشریحی و مفصل تمرین‌ها و پرسش‌ها
* آزمون‌های آمادگی امتحانات و کنکور
* طبقه‌بندی شده براساس بخش‌های کتاب درسی

 

مؤلفان این کتاب سعید جلالی وآرزو کامیار است و کتاب با قیمت 3,870,000 ریال در نمايندگي هاي سراسر کشور به فروش مي رسد.در ضمن علاقه مندان مي توانندبراي خريد با تخفيف آن به فروشگاه اينترنتي موبیدو مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

حق انتشار محفوظ است ©