پرسش های متداول - انتشار کتاب و ارتباط با نویسندگان


1.  شرایط انتشار کتاب در مبتکران چگونه است؟
برای این کار،مؤلف ابتدا باید یک نسخه از کپی کتاب خود را به  معاونت تالیف کتاب ارائه كرده و فرم های مربوطه را تکمیل كند. در صورتی که موضوع کتاب در دسته ي کتاب‌های این انتشارات باشد ،پس از طی مراحل کارشناسی و نظر مساعد تیم کارشناس کتاب -که معمولا دو ماه به طول می انجامد- کتاب وارد مراحل قرارداد ، چاپ و... می شود.

 2. آیا می توانیم با نویسندگان و مترجمان مبتکران تماس بگیریم؟
بسیاری از مؤلفان مبتكران ،راه‌های تماس را در مقدمه‌های کتاب‌های خود ذکر کرده اند ( تلفن ثابت، ایمیل، پیام کوتاه و ...) علاوه بر آن، دفتر مرکزی مبتكران نيز امکان تماس تلفنی یا ارائه پیام را تا حد امکان فراهم كرده است. برای این کار با تلفن 61094137 تماس بگیرید.

3.  چگونه می توانیم از آخرین اطلاعات کتاب های مبتکران مطلع بشویم؟
بخش  فروشگاه اینترنتی و لیست کتاب های مبتکران  این امکان را به شما می‌دهد که از آخرین اخبار کتاب‌های منتشر شده مطلع شوید.در ضمن اخبار مربوط به تازه های نشر آخرین ویرایش و چاپ کتاب را در اختیار شما قرار می دهد.

4-  انتقادها ، پیشنهادها و اشکال های مربوط به هرکتاب را با چه بخشی در میان بگذاریم؟
برای این کار با ایمیل editor@mobtakeran.com در تماس باشید. این بخش مسائل مربوط به کتاب‌ها را به اطلاع نویسندگان مربوطه رسانده و پاسخ ایشان را نیز به فرستنده منتقل می‌کند. در ضمن در صورت درست و مهم بودن اشكالات، مبتکران به فرستنده جایزه‌ای اهدا خواهد کرد.

5- برای اخذ نمایندگی فروش کتاب مبتکران از چه راهی اقدام کنیم؟
با تلفن 61094873 - 021 تماس بگیرید.

 

بازگشت