تاریخ: 1401/02/29 نمایش: 2055 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
جزئیات برگزاری دوره‌های رفع اشکال رایگان در شاد

جزئیات برگزاری دوره‌های رفع اشکال رایگان در شاد


شبکه شاد در راستای عدالت آموزشی و رفع دغدغه والدین، تصمیم به افزودن بخش جدیدی در سامانه شاد به منظور رفع اشکال دانش آموزان و مرور دروس برای امتحانات نهایی، گرفته است که از هفته آتی در دسترس دانش‌آموزان خواهد بود.

 

علی کاظم زاده مدیر فنی شاد در گفت وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: از آنجایی که دانش آموزان سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ را به صورت غیرحضوری و حضوری پشت سرگذاشتند و همواره نگرانی‌های والدین و دانش‌آموزان به هنگام امتحانات افزایش می‌یابد، مجموعه شاد قصد دارد با افزودن بخش جدیدی در سامانه به برگزاری کلاس‌های رفع اشکال و مرور دروس به صورت رایگان بپردازد تا دانش‌آموزان را برای آمادگی هرچه بیشتر امتحانات یاری کند.
وی افزود: دانش‌آموزان می‌توانند با انتخاب دروس مورد نظر و مباحثی که در آن دچار مشکل اند، در کلاس‌های رفع اشکال که توسط معلمان داوطلب برگزار می‌شود شرکت کرده تا با آمادگی کامل در جلسات امتحانی حضور پیدا کنند.
کاظم زاده با بیان اینکه در دوران فراگیری ویروس کرونا وزارت آموزش و پرورش با ایجاد سامانه شاد برای مدیران، معلمان و دانش‌آموزان بستری را ایجاد کرد تا خللی در امر مهم آموزش در زمان تعطیلی مدارس ایجاد نشود و آموزش‌ها با استفاده از سامانه شاد و از طریق کلاس‌ های مجازی انجام گیرد، گفت: با حضوری شدن آموزش در مدارس، شاد به دنبال ارائه خدمات متنوع برای کمک به دانش آموزان است.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian