تاریخ: 1400/04/14 نمایش: 14811 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
کتاب عربی زبان قرآن دهم اقیانوس رشته ریاضی و تجربی

کتاب عربی زبان قرآن دهم اقیانوس رشته ریاضی و تجربی


در این مجموعه سعی شده تا فهم مطالب را برای دانش‌آموران آسان‌تر شده و توانایی‌ آنان در پاسخ‌گویی به پرسش‌های چهارگزینه‌ای بالا برود. این کتاب در کنار کتاب درسی مجموعه‌ای مفید برای موفقیت در کنکورهای آزمایشی و سراسری و امتحانات مدرسه است. ساختار این کتاب، طرح مباحث از طریق درس به درس است و هر درس شامل قواعد (درسنامه) و ترجمه عبارات متن درس و در پایان هر درس یک آزمون به سبک کنکور سراسری آورده شده است (البته با تعداد سؤالات گوناگون) یعنی براساس یک سیر منطقی در آموزش. به این صورت که دانش‌آموز ابتدا آموزش‌های لازم را از طریق توضیح درسنامه و تست‌های متنوع آموزشی فرا می‌گیرد آن‌گاه از طریق آزمون آموخته خود را در پایان هر درس ارزشیابی می‌کند.
 معرفی بخش‌های مختلف هر درس:
1- درسنامه: درسنامه هر درس به طور کامل و دقیق با ذکر مثال‌های مختلف توضیح داده شده است و توصیه می‌شود که برای پاسخ‌گویی به پرسش‌های تستی، درسنامه به طور کامل و دقیق مطالعه شود.
 2- ترجمه عبارات متن درس به صورت جمله به جمله آورده شده است و کاملاً روان ترجمه شده است.
 3- آزمون: منطبق با اهداف آموزشی کتاب درسی و استانداردهای کنکور سراسری و به گونه‌ای طراحی شده‌اند که فقط کلمات مدنظر کتاب درسی هدف پرسش باشد.
 4- بخش درک مطلب: درک مطلب‌های کتاب از خلاقیت ویژه‌ای برخوردار است به این ترتیب که مطابق با عنوان هر درس است. یعنی براساس موضوع درس، درک مطلبی طراحی شده که بیشتر لغات جدید درس را پوشش دهد. پاسخ‌نامه تشریحی تست‌ها، توضیح کامل تست‌ها، ذکر نکات لازم، بررسی سایر گزینه‌ها، ترجمه گزینه‌ها و ... از دیگر ویژگی‌هاست.

مؤلف این کتاب خدیجه علیپور است و کتاب با قیمت 830,000 ریال در نمايندگي هاي سراسر کشور به فروش مي‌رسد. در ضمن علاقه‌مندان مي‌توانند براي خريد با تخفيف آن به فروشگاه اينترنتي موبیدو مراجعه کنند. 

امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian