تاریخ: 1400/03/25 نمایش: 1555 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
پایان امتحانات حضوری دانش آموزان

پایان امتحانات حضوری دانش آموزان


مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به روند برگزاری امتحانات حضوری در پایه‌های نهم و دوازدهم عنوان کرد: امروز، روز آخر برگزاری امتحانات حضوری پایه‌های نهم و دوازدهم است. امتحانات نهایی از ۲۷ اردیبهشت آغاز شد و امروز به اتمام رسید. تهیه پروتکل‌های بهداشتی برگزاری امتحانات از سوی وزارت بهداشت در اختیار ما قرار گرفت و ما با حساسیت ویژه امتحانات را برگزار کردیم.

 

به گزارش ایسنا، محمد محسن بیگی در مراسم اختتامیه جشنواره و پویش مدافعان و سفیران سلامت که به صورت مستقیم از شبکه شاد پخش شد در ۱.۵ سال گذشته که تقریباً مدارس تعطیل شدند، نه پروسه آموزش تعطیل شده و نه پروسه سلامت تحت تأثیر جدی قرار گرفته است اظهار کرد: مردم اهمیت این دو مقوله را به‌درستی درک می‌کنند و مسئولین نیز وظیفه خود می‌دانند در راستای حفظ سلامت و تداوم آموزش گام بردارند.
وی افزود: آموزش و سلامت نه‌تنها تبدیل به دوگانه نشد، بلکه سلامت و آموزش یکپارچه و یگانه شدند.
مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فعالیت‌های مختلفی را در این دو حوزه با تولید محتوا و به‌کارگیری ظرفیت آموزش همسالان شاهد بودیم گفت: تلاش کردیم از ظرفیت آموزش همسالان و گروه سفیران سلامت به‌درستی استفاده کنیم. معتقدیم انتقال مفاهیم با زبان کودکان و دانش آموزان اثرگذاری بیشتری دارد.
محسن بیگی اضافه کرد: ما استفاده از ظرفیت سفیران سلامت برای تأمین سلامت جامعه در حوزه‌های مختلف از جمله بیماری‌های واگیردار و به ویژه کووید ۱۹ را در اولویت و دستورکار خود داریم.
وی در ادامه با اشاره به روند برگزاری امتحانات حضوری در پایه‌های نهم و دوازدهم عنوان کرد: امروز، روز آخر برگزاری امتحانات حضوری پایه های نهم و دوازدهم است. امتحانات نهایی از ۲۷ اردیبهشت آغاز شد و امروز به اتمام رسید. تهیه پروتکل های بهداشتی برگزاری امتحانات از سوی وزارت بهداشت در اختیار ما قرار گرفت و ما با حساسیت ویژه امتحانات را برگزار کردیم.
مدیرکل دفتر سلامت و امور تندرستی وزارت آموزش و پرورش افزود: امید است برگزاری موفق امتحانات نهایی، مقدمه‌ای برای بازگشت مرحله به مرحله به فعالیت‌های عادی باشد به گونه‌ای که هیچ بخشی دچار مشکل نشود.
محسن بیگی همچنین با اشاره به راه‌اندازی چندین پویش در کانال های دانش آموزی شبکه شاد از جمله حمایت از مدافعان سلامت و سفیران سلامت، تحت عنوان هردانش آموز یک سفیر سلامت گفت: فراخوانی را در اسفند سال گذشته منتشر کردیم و بیش از ۳۰۰ هزار اثر در حوزه نقاشی، شعر، متن و غیره از سوی دانش آموزان برای ارسال شد. امیدواریم بتوانیم در این مسیر از ظرفیت‌های مختلف برای ارتقای سواد سلامت جامعه استفاده و دو مجموعه وزارت بهداشت و آموزش و پرورش در کنار همدیگر حرکت کرده و به خانواده‌ها اطمینان دهیم که می‌توانیم فعالیت‌های عادی را از سر بگیریم.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
دریافت لوگوی مبتکران
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian