تاریخ: 1401/02/06 نمایش: 4198 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
کتاب‌های ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب هاوانا

کتاب‌های ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب هاوانا


کتاب‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که به زبان اسپانیایی منتشر شده، در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب هاوانا در کشور کوبا عرضه شد.

 

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، در پی تعامل بین کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و انتشارات اسپانیایی‌زبان فانوس دریایی که از سال ۱۳۹۴ شکل گرفته، شماری از کتاب‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به زبان اسپانیایی در سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب هاوانا عرضه شد.
بر این اساس انتشارات بین‌المللی اسپانیایی‌زبان فانوس دریایی با همکاری سفارت جمهوری اسلامی ایران در کوبا اقدام به عرضه شماری از آثار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این نمایشگاه کرده‌است.
در این نمایشگاه که از ۳۱ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ خورشیدی(۲۰ تا ۳۰ آوریل ۲۰۲۲ میلادی) برپا شده‌است، علاوه بر کشور مکزیک به‌عنوان مهمان ویژه، کشورهای مختلف اسپانیایی‌زبان آمریکای لاتین حضور دارند.
در این نمایشگاه کتاب «یخی که عاشق خورشید شد» نوشته رضا موزونی، «بچه همه» نوشته آناهیتا تیموریان، «قدم یازدهم» نوشته سوسن طاقدیس، «نقره ماهی» نوشته محسن چینی‌فروشان، «بزرگ‌ترین دختر عالم» نوشته سیدمهدی شجاعی، «مهربان مثل مسیح» نوشته محمود جوانبخت و همین‌طور شماری از آثار کلر ژوبرت به زبان اسپانیایی عرضه شده‌است.
این نمایشگاه در سال‌های گذشته به‌دلیل شیوع بیماری کرونا برگزار نشد.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian