تاریخ: 1401/02/11 نمایش: 6238 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
فرصت پنج‌روزه ناشران برای نهایی کردن ثبت‌نام در نمایشگاه کتاب

فرصت پنج‌روزه ناشران برای نهایی کردن ثبت‌نام در نمایشگاه کتاب


دیر کمیته ناشران داخلی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: ناشران متقاضی حضور در نمایشگاه از امروز، یکشنبه ١١ اردیبهشت‌، تا پنج‌شنبه ١٥ اردیبهشت‌ماه ١٤٠١ فرصت دارند ثبت‌نام و حضور خود را در این دوره از نمایشگاه نهایی و مبلغ تعیین‌شده در آیین‌نامه را واریز کنند. 

 

به گزارش ایسنا و به نقل از ستاد خبری سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، محمد الهیاری، مدیر کمیته ناشران داخلی نمایشگاه، بیان کرد: این امکان و فرصت برای ناشران متقاضی حضور در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فراهم شده است تا به مدت پنج روز از امروز (یکشنبه ١١ اردیبهشت) تا پنجشنبه (١٥ اردیبهشت ١٤٠١) با مراجعه به سامانه ketab.ir ثبت‌نام و حضور خود را در نمایشگاه نهایی و مبلغ تعیین‌شده در آیین‌نامه را واریز کنند.
محمد الهیاری در ادامه گفت: ناشران بخش فیزیکی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای دریافت غرفه باید مبلغ تعیین‌شده بر اساس آیین‌نامه را طبق زمان‌بندی تعیین‌شده واریز کنند و در صورت واریز نکردنِ وجه، غرفه به سایر متقاضیان واگذار خواهد شد. 
«سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» از بیست‌ویکم تا سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ در دو بخش حضوری در مصلای امام خمینی (ره) و مجازی در سامانه ketab.ir برگزار می‌شود.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian