تاریخ: 1401/05/02 نمایش: 466 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
بازگشایی متفاوت مدارس در مهر امسال

بازگشایی متفاوت مدارس در مهر امسال


معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال به‌دلیل پشت سر گذاشتن کرونا بازگشایی متفاوتی در مهرماه خواهیم داشت، بنابراین باید سعی شود با تدبیر و برنامه‌ریزی لازم این بازگشایی با کمترین چالش و مانع انجام شود.

 

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین علی لطیفی در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین با اشاره به آغاز کار برنامه‌ریزی پروژه مهر در سطح وزارتخانه گفت: از مهم‌ترین مسائلی که در پروژه مهر باید به آن پرداخته شود موضوعاتی چون ثبت‌نام دانش‌آموزان، هدایت تحصیلی، ثبت سفارش کتب درسی و توزیع مناسب آن است.
معاون وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: برآورد و ساماندهی نیروی انسانی از مهم‌ترین اقدامات پروژه مهر است و باید به‌طور جدی پیگیری شود.
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین نیز ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در چند ماه گذشته انقلابی‌گری و جوانگرایی را جزء مهم‌ترین شاخص‌های به‌کارگیری نیروها در سطوح مختلف آموزش وپرورش استان عنوان کرد و از رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و معاون معین استان قزوین در وزارت متبوع خواستار پیگیری مرتفع کردن مشکلاتی چون کسری نیروها، پرداخت معوقات آموزش‌دهندگان سوادآموزی، توجه ویژه به هنرستان‌های فنی‌وحرفه‌ای و روزآمد کردن تجهیزات آن در سطح وزارتخانه شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، در ادامه تعدادی از اعضای شورای معاونین به ارائه گزارش اقدامات انجام شده و دیدگاه‌ها و طرح مشکلات آموزشی و پرورشی پرداختند.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian