تاریخ: 1401/05/30 نمایش: 771 مرتبه تعداد امتیاز: 1   (Article Rating)
توزیع بسته‌های تغذیه رایگان دانش‌آموزان هفته‌ای ۲ مرتبه از مهر ماه

توزیع بسته‌های تغذیه رایگان دانش‌آموزان هفته‌ای ۲ مرتبه از مهر ماه


وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امسال تعذیه دانش‌آموزی سه میلیون دانش آموز مناطق محروم را از ابتدای مهر آغاز می‌کنیم گفت: بسته تغذیه رایگان هفته‌ای دو مرتبه توزیع می‌شود اما کافی نیست و نیازمند حمایت بیشتر هستیم. تغذیه مناسب دانش آموزان را برای یادگیری بهتر آماده می‌کند.

 

به گزارش ایسنا، یوسف نوری در دومین روز از سی و ششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن اجلاس سران و با حضور سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دولت و روز جهانی مساجد گفت: زمانی در بخشی از سپاه توفیق خدمت پیدا کردم و آنجا دریافتم که سپاه پاسداران یک نهاد فرهنگی است. 
وی افزود: پروژه‌های مشترکی با سپاه پاسداران داریم که از این جمله می‌توان به ساخت ۱۰۰ مدرسه با ۴۵۰ کلاس اشاره کرد که شروع شده و پروژه ها در حال بهره برداری هستند. 
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه ۵۴۰ هزار نفر از فرهنگیان( ۶۰ درصد همکاران)، ۹۰ هزار دانشجو معلم و پنج میلیون دانش آموز دوره دبیرستان عضو بسیج هستند و باید ظرفیت آنها که ظرفیت خوبی است فعال شود گفت: ۳۰ میلیون بازدید مجازی از راهیان نور داشته‌ایم، اما امسال بنای اردوهای راهیان نور را  بر بازدیدهای خانوادگی  گذاشته‌ایم. 
نوری ادامه داد: امسال تعذیه دانش آموزی سه میلیون دانش آموز مناطق محروم را از ابتدای مهر آغاز می‌کنیم و بسته تغذیه رایگان هفته‌ای دو مرتبه توزیع می‌شود اما کافی نیست و نیازمند حمایت بیشتر هستیم. تغذیه مناسب دانش آموزان را برای یادگیری بهتر آماده می‌کند. 
وی افزود: امید است به کمک فرمانده سپاه پاسداران، اردوهای پیشرفت هم راه اندازی شود. طرح‌های بدیعی در مجموعه سپاه پیاده سازی شده‌اند. 
وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: سپاه در تمام عرصه‌ها کاملا مردمی است. قدرت ریسک دارد چون از جوانان استفاده می‌کند و نسبت به استفاده از دانش ایرانی تعصب دارد. پایه همه اینها ایمان راسخی است که سپاهیان دارند.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian