تاریخ: 1401/07/24 نمایش: 827 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
امکان ثبت سفارش تک‌جلدی کتب درسی دبیرستانی‌ها از امروز

امکان ثبت سفارش تک‌جلدی کتب درسی دبیرستانی‌ها از امروز


امکان ثبت سفارش تک‌جلدی کتاب‌های درسی دوره ابتدایی برای دانش‌آموزان و معلمان از هجدهم مهرماه فراهم شده و دانش‌آموزان دوره‌های اول و دوم متوسطه نظری و متقاضیان کتاب‌های عمومی فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش نیز می‌توانند از امروز، یکشنبه (۲۴ مهرماه) نسبت به ثبت سفارش تک‌جلدی کتب مورد نیاز خود اقدام کنند.

 

به گزارش ایسنا، در راستای تسهیل دسترسی دانش‌آموزان و همکاران فرهنگی به کتاب‌های درسی، بخش توزیع تک‌جلدی سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی از روز دوشنبه ۱۸ مهرماه برای دانش‌آموزان ابتدایی فعال شده است و سامانه مذکور برای دوره‌های اول و دوم متوسطه نظری و کتاب‌های عمومی فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش از امروز یکشنبه ( ۲۴ مهرماه) فعال می‌شود.
به‌منظور تهیه کتاب درسی به‌صورت تک جلدی، افراد می‌توانند از طریق مراجعه به بخش تک جلدی سامانه  irtextbook.ir  اقدام به سفارش کتاب درسی دوره‌های تحصیلی ابتدایی، دوره‌های اول و دوم متوسطه نظری و کتاب‌های عمومی فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش کنند. 
بسته‌های سفارشی از طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و بر اساس مکان سفارش به متقاضی تحویل داده می‌شود.
سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اعلام کرده است که تمام کتاب‌های درسی در تمام پایه‌ها و دوره‌های تحصیلی در قالب فایل پی‌دی‌اف (PDF) و به‌صورت رایگان از طریق پایگاه کتاب درسی به نشانی chap.sch.ir  نیز قابل دریافت است.

منبع:
 ایسنا


امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * رویدادها * اخبار
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian