مشاوره
تاریخ: 1392/06/05 نمایش: 1468 مرتبه تعداد امتیاز: 0   (Article Rating)
مادران و پدران دانش‌آموزان تیزهوش بخوانند

مادران و پدران دانش‌آموزان تیزهوش بخوانند

 یک سال دیگه .... یه حرکت دیگه....
چند وقتی است که حال و هوای موسسه تغییر کرده و بالاخره آزمون‌های سال 89- 88 تموم شد و ما مشغول تهیه دفترچه‌های راهنمای ثبت نام آزمون‌ها برای سال تحصیلی آینده هستیم بالاخره آزمون‌های تیزهوشان داره برای بعضی از بچه‌های دیگه تازه شروع می‌شه.
یک سال دیگه هم گذشت و موسسه ما با گذراندن بیش از یک دهه فعالیت در زمینه برگزاری آزمون‌های دوره‌ای تیزهوشان و عادی همچنان رکوردار بیشترین آمار قبولی در بین سایر مؤسسات است.
حالا که مشغول تهیه این دفترچه‌های راهنمای آزمون‌ها هستیم دیدیم  بد نیست چند نکته را راجع به مزایا و محاسن شرکت توی آزمون‌هامون رو بگیم که البته ناگفته نماند الان کمتر کسی هست که نسبت به آزمون دادن احساس نیاز نکنه و یا به عبارتی ضرورتشو درک نکنه.
اولین حسن و ضرورت شرکت توی آزمون‌های موسسه ما پیدا کردن شناخت از وضعیت علمی فعلی فرزندانتونه به این علت می‌گیم فعلی به خاطر اینکه اکثر شما پدر و مادرها بعد از شنیدن نتایج تیزهوشان با خودتان می‌گید: «به خدا هوش و استعداد فرزند ما اونقدر زیاد که اگه یه مقدار بخونه حتماً قبول می‌شه ...« یا حتی فرزندتون با خودش می‌گه: «اگه من خوب یا مثل فلانی درس خونده بودم حتماً منم الآن جز استعدادهای درخشان بودم...»
بله ما همه می‌دونیم خودتونم می‌دونید که اگر خوب و درست برنامه‌ریزی و تلاش کنید و به مسائل روحی و روانی از قبیل استرس و اضطراب و انگیزه و هدف و ... توجه کنید و حتی آموزش‌های لازم رو به فرزندانتون از قبیل تکنیک‌های مطالعه و تست‌زنی و مدیریت زمان و منابع مفید و غنی رو داده باشید و یا در درست داشته باشید حتماً فرزندان شما موفق خواهند شد.
دومین حسن و ضرورت شرکت در آزمون‌های ما این است که فرزندان شما شرایط جلسه آزمون رو تجربه خواهند کرد و خود را با یک جامعه آماری بالا و دانش‌آموزان بسیار توانمند در سطح تیزهوشان می‌سنجند.
حال موسسه ما برای کمک به فرزندان شما اقدام به برگزاری 8 مرحله آزمون دوره‌ای تیزهوشان در سال 90-89 نموده که از این 8 مرحله 4 مرحله آزمون‌های زوج (8،6،4،2) دارای کتاب‌های درس آزمون ویژه تیزهوشان می‌باشد این کتاب‌ها به گونه‌ای طراحی شده که تمام مباحث آزمون اصلی سمپاد را شامل می‌شود.
دراین کتاب‌ها، مهم‌ترین و دشوارترین بخش‌های کتاب درسی به صورت کامل، همراه با مثال و پرسش‌های مختلف و نکات تستی مربوط به آن مبحث مطرح شده است و در هر مبحث مطالب تدریس شده فراتر از کتاب درسی بسط و گسترش داده شده است.
در پایان هر فصل هم قسمت ارزشیابی شامل پرسش‌های چهارگزینه‌ای بدون پاسخ می‌باشد که هم دانش‌آموزان را با نمونه سوالات مرکز استعدادهای درخشان آشنا می‌سازیم و هم باعث ایجاد خلاقیت در آن‌ها می‌شویم.
مطالعه دقیق و جامع کتاب‌های درس آزمون تیزهوشان در کنار مطالعه کتاب‌های کمک آموزشی مبتکران و استفاده از کلاس‌های آموزشی می‌تواند موفقیت فرزندان شما را در آزمون ورودی مراکز استعدادهای درخشان تضمین کند.

برچسب ها: فرزندان تیزهوش, تیزهوش
امتیاز بندی
شما اینجا هستید :  * مشاوره  * مقالات مشاوره تحصیلی و آموزشی
تهران، خیابان انقلاب اسلامی ، خیابان فخر رازی ، خیابان شهید وحید نظری،پلاک ٥٩
تماس : ٦١٠٩٤٠٠٠-٠٢١ ، فکس : ٦٦٤٠٦٣٦٢ ، پیام کوتاه ١٠٠٠٦١٠٩٤٠٠٠
Copyright 2007 © Mobtakeran
Login   :: Powered By Parsian